BNS notikumu kalendārs

BNS Kalendārs ir visaptverošs īsu ierakstu apkopojums par visiem būtiskajiem gaidāmajiem notikumiem pārskatāmā nākotnē. Izmantojot BNS Kalendāru, jūs ātri un ērti iegūsiet priekšstatu gan par gaidāmajiem notikumiem sabiedriskajā dzīvē, ekonomikā, izklaidē un sportā, gan arī varēsiet izvērtēt vienas konkrētas dienas aizpildījumu ar dažādiem notikumiem un attiecīgi pieņemt lēmumus.

Tādējādi BNS Kalendārs ir neaizstājams palīgs gan darbadienas plānošanā, gan arī publisku notikumu organizēšanā. 
BNS Kalendārs būs uzticams atbalsts arī jūsu brīvā laika plānošanā.

Profesionāli informācijas klienti izvēlas gan ziņu produktus, gan arhīvu, gan arī pieeju BNS Kalendāram.

Lai iepazītos ar Kalendāru un citiem BNS ziņu produktiem, lūdzam aizpildīt reģistrācijas formu vai sazināties ar BNS klientu apkalpošanas daļu pa tālruni +371 67088632 vai e-pastu marketings@bns.lv

 

BNS ziņas un citi pakalpojumi

Ziņu aģentūra BNS ir lielākā informācijas aģentūra Baltijas valstīs, un tās biroji darbojas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.
Mūsu galvenais uzdevums ir sniegt kvalitatīvu, pārbaudītu, ātru, precīzu informāciju.

BNS ziņu galvenais uzdevums ir sniegt kvalitatīvu, pārbaudītu, ātru, precīzu informāciju - pēc iespējas daudzpusīgāk informēt sabiedrību par galveno, jo tikai informēts cilvēks spēj izdarīt izvēli, formulēt attieksmi un pieņemt lēmumus, lai dzīvotu atbilstoši demokrātiskas sabiedrības izpratnei un normām.

 

Sekojiet mums sociālajos tīklos: