Foto aktuālie un foto arhīvs

Sena paruna saka - labāk vienreiz redzēt, nekā simts reižu dzirdēt, un BNS tam pilnībā piekrīt. Lai nodrošinātu klientus ar vizuālu materiālu par visiem būtiskākajiem notikumiem Latvijā, mēs piedāvājam fotoziņu servisu. Katru dienu jūsu rīcībā nonāks fotogalerijas no 15-20 būtiskākajiem notikumiem ar vairāk nekā 200 profesionālām fotogrāfijām.

Foto serviss tiek nodrošināts sadarbībā ar lielāko un profesionālāko foto aģentūru Latvijā - F64.

Savukārt sadarbībā ar aģentūru "Scanpix Baltic" mēs piedāvājam gan fotogrāfijas par notikumiem Baltijā, gan arī plašu starptautisko fotomateriālu klāstu.

Laipni lūdzam BNS fotogrāfiju mājvietā www.bns.lv/photo. Šeit jūs varēsiet iegūt priekšstatu par piedāvāto foto materiālu klāstu sīkdatņu veidā, izvēlēties interesējošās fotogrāfijas vidējā izmērā, kā arī vajadzības gadījumā lejupielādēt pilnizmēra attēlu. Katra fotogrāfija ir profesionāli aprakstīta, satur visus nepieciešamos atslēgas vārdus, un tādējādi fotomateriāli ir labi atrodami, izmantojot meklēšanas instrumentus. Savukārt senākus materiālus var atrast, izmantojot arhīva meklētāju.

Lai iepazītos ar BNS fotopakalpojumiem un citiem BNS ziņu produktiem, lūdzam aizpildīt reģistrācijas formu vai sazināties ar BNS klientu apkalpošanas daļu pa tālruni +371 67088632 vai e-pastu marketings@bns.lv

 

BNS ziņas un citi pakalpojumi

Ziņu aģentūra BNS ir lielākā informācijas aģentūra Baltijas valstīs, un tās biroji darbojas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.
Mūsu galvenais uzdevums ir sniegt kvalitatīvu, pārbaudītu, ātru, precīzu informāciju.

BNS ziņu galvenais uzdevums ir sniegt kvalitatīvu, pārbaudītu, ātru, precīzu informāciju - pēc iespējas daudzpusīgāk informēt sabiedrību par galveno, jo tikai informēts cilvēks spēj izdarīt izvēli, formulēt attieksmi un pieņemt lēmumus, lai dzīvotu atbilstoši demokrātiskas sabiedrības izpratnei un normām.

 

Sekojiet mums sociālajos tīklos: