BNS ziņu arhīvs

BNS ziņu arhīvs piedāvā unikālu informācijas apkopojumu par visiem būtiskajiem notikumiem laika posmā no 1991. gada piecās darba valodās.

Arhīvs ir labi indeksēts, un ar veiksmīgi izvēlētu atslēgas vārdu palīdzību jūs ātri atradīsiet nepieciešamo informāciju par jebkuru personu, notikumu, uzņēmumu vai politisku organizāciju vairāk nekā divdesmit gadu laika periodā. Katru dienu BNS arhīvu papildina vairāk nekā 2 tūkstoši informatīvu materiālu.

"BNS-LATVIJA" arhīvs ir vecākais šāda tipa arhīvs Latvijā, un tādējādi neviena cita organizācija nespēj piedāvāt tik apjomīgu un dziļu vēsturisko informāciju. Jāatgādina, ka kompānija "Google ir dibināta tikai 1998. gadā. Cool

Arhīvs ir obligāts informatīvs instruments katram profesionālam ziņu pakalpojumu lietotājam.

Lai iepazītos ar arhīvu un citiem BNS ziņu produktiem, lūdzam aizpildīt reģistrācijas formu vai sazināties ar BNS klientu apkalpošanas daļu pa tālruni +371 67088632 vai e-pastu marketings@bns.lv

 

BNS ziņas un citi pakalpojumi

Ziņu aģentūra BNS ir lielākā informācijas aģentūra Baltijas valstīs, un tās biroji darbojas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.
Mūsu galvenais uzdevums ir sniegt kvalitatīvu, pārbaudītu, ātru, precīzu informāciju.

BNS ziņu galvenais uzdevums ir sniegt kvalitatīvu, pārbaudītu, ātru, precīzu informāciju - pēc iespējas daudzpusīgāk informēt sabiedrību par galveno, jo tikai informēts cilvēks spēj izdarīt izvēli, formulēt attieksmi un pieņemt lēmumus, lai dzīvotu atbilstoši demokrātiskas sabiedrības izpratnei un normām.

 

Sekojiet mums sociālajos tīklos: