Informācijas aģentūra BNS

BNS ir lielākā informācijas aģentūra Baltijas valstīs, kura darbojas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Tādējādi BNS piedāvā informāciju par visiem svarīgākajiem notikumiem Baltijas reģionā. Aptuveni 200 uzņēmuma darbinieku ik dienu piedāvā vairāk nekā 1500 ziņu. Tās tiek gatavotas latviešu, igauņu, lietuviešu, angļu un krievu valodā.

BNS ir izveidojis arī biznesa informācijas platformu BBS, kur koncentrētā veidā piedāvājam ne tikai ziņas, bet arī analītiskus materiālus, statistiku, intervijas, informāciju par Latvijas un kaimiņvalstu uzņēmumiem, kā arī citu darbam izmantojamu saturu.

Mūsu galvenais uzdevums ir sniegt kvalitatīvu, pārbaudītu, ātru, precīzu informāciju. Mēs uzskatām par būtisku izvēlēties galveno Latvijā un pasaulē, par ko ziņot, lai nepiesārņotu informācijas telpu un neliktu mūsu lasītājiem starp nebūtiskām lietām meklēt ziņas, kas reāli var ietekmēt sabiedrību un procesus vai radīt interesi.

Mūsu ētikas kodeksa pamatā ir redakcionālā neatkarība, kas ļauj mums savā darbā vadīties pēc Rietumeiropas tradicionālajiem mediju brīvības standartiem.

Mēs ar lielu atbildības sajūtu izturamies pret savu misiju - pēc iespējas daudzpusīgāk informēt sabiedrību par galveno, jo tikai informēts cilvēks spēj izdarīt izvēli, formulēt attieksmi un pieņemt lēmumus, lai dzīvotu atbilstoši demokrātiskas sabiedrības izpratnei un normām.

 

BNS ziņas un citi pakalpojumi

Ziņu aģentūra BNS ir lielākā informācijas aģentūra Baltijas valstīs, un tās biroji darbojas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.
Mūsu galvenais uzdevums ir sniegt kvalitatīvu, pārbaudītu, ātru, precīzu informāciju.

BNS ziņu galvenais uzdevums ir sniegt kvalitatīvu, pārbaudītu, ātru, precīzu informāciju - pēc iespējas daudzpusīgāk informēt sabiedrību par galveno, jo tikai informēts cilvēks spēj izdarīt izvēli, formulēt attieksmi un pieņemt lēmumus, lai dzīvotu atbilstoši demokrātiskas sabiedrības izpratnei un normām.

 

Sekojiet mums sociālajos tīklos: