Baltic Business Service (BBS)

"Baltic Business Service" (BBS) ir BNS ziņu analītiskās informācijas nodaļa, kura padziļināti vāc un apkopo informāciju par nozīmīgākajiem ekonomikas sektoriem, lielākajiem spēlētājiem, vāc un apkopo dažādus statistikas datus, kā arī veido apskatus klientiem ērtā formā.

BBS apkopo informāciju par vairāk nekā 20 ekonomikas un biznesa nozarēm, pievēršot uzmanību lielākajiem spēlētājiem, nozares statistikai un tendenču analīzei, kā arī ārējo apstākļu ietekmei uz attiecīgo nozari.

BBS speciālisti veido vairāk nekā 20 lielformāta interviju mēnesī ar nozaru nozīmīgākajiem cilvēkiem, kā arī ar valsts pārvaldes, pašvaldību vadītājiem un industriju profesionāļiem.

BBS apkopo banku un citu struktūru analītiķu komentārus.

Ja jūsu interese par kādu biznesa nozari ir dziļāka, nekā vienkārša virsrakstu pārskatīšana pie rīta kafijas, tad BBS pakalpojumi ir domāti tieši jums.

Lai iepazītos ar BBS saturu un citiem BNS ziņu produktiem, lūdzam aizpildīt reģistrācijas formu vai sazināties ar BNS klientu apkalpošanas daļu pa tālruni +371 67088632 vai e-pastu marketings@bns.lv

 

BNS ziņas un citi pakalpojumi

Ziņu aģentūra BNS ir lielākā informācijas aģentūra Baltijas valstīs, un tās biroji darbojas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.
Mūsu galvenais uzdevums ir sniegt kvalitatīvu, pārbaudītu, ātru, precīzu informāciju.

BNS ziņu galvenais uzdevums ir sniegt kvalitatīvu, pārbaudītu, ātru, precīzu informāciju - pēc iespējas daudzpusīgāk informēt sabiedrību par galveno, jo tikai informēts cilvēks spēj izdarīt izvēli, formulēt attieksmi un pieņemt lēmumus, lai dzīvotu atbilstoši demokrātiskas sabiedrības izpratnei un normām.

 

Sekojiet mums sociālajos tīklos: