Abonēšana

 

BNS piedāvā profesionālus informatīvos pakalpojumus. Mūsu uzdevums ir operatīvi informēt par visiem būtiskākajiem notikumiem Latvijā, Baltijas valstīs un pasaulē.

Mūsu klienti var būt pārliecināti, ka iegūs visu informāciju par visiem svarīgākajiem notikumiem, un tā ir būtiska atšķirība no interneta vietnēm, kas piedāvā lietotājiem saturu bez maksas.

Mūsu klientu rīcībā ir ne tikai operatīvo ziņu produkti, bet arī ziņu arhīvs, kurā uzkrāta informācija par vairāk nekā 20 gadu ilgu laika periodu, kā arī jaudīgs un ērts meklētājs.

BNS piedāvā klientiem arī infografiku, fotoaģentūras F64 fotomateriālus, kā arī plašu analītisku materiālu klāstu.

BNS pakalpojumi tiek sniegti, noslēdzot attiecīgu līgumu ar sadarbības partneri. Līgumā mēs uzņemamies savu daļu saistību un atbildības par informācijas kvalitāti, ziņu precizitāti un piegādes tehniskajiem nosacījumiem. Mūsu klienti tiek apkalpoti un apmācīti lietot BNS informatīvās sistēmas tā, lai sadarbība būtu ērta un patīkama.

 

BNS ziņas un citi pakalpojumi

Ziņu aģentūra BNS ir lielākā informācijas aģentūra Baltijas valstīs, un tās biroji darbojas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.
Mūsu galvenais uzdevums ir sniegt kvalitatīvu, pārbaudītu, ātru, precīzu informāciju.

BNS ziņu galvenais uzdevums ir sniegt kvalitatīvu, pārbaudītu, ātru, precīzu informāciju - pēc iespējas daudzpusīgāk informēt sabiedrību par galveno, jo tikai informēts cilvēks spēj izdarīt izvēli, formulēt attieksmi un pieņemt lēmumus, lai dzīvotu atbilstoši demokrātiskas sabiedrības izpratnei un normām.

 

Sekojiet mums sociālajos tīklos: